Podporují nás

Protestujte s námi za naše sportovní úspěchy!

Hledáme nové partnery, kteří nás rádi podpoří v tom, v čem jsme dobří. 
Spojte se s námi a vítězme společně!
Zde může být vaše logo

A také vaše krátké představení s odkazem na vaše stránky

Zde může být vaše logo

A také vaše krátké představení s odkazem na vaše stránky

Promluva prezidenta klubu

FC Protest je tým plný srdcařů, které spojuje nadšení pro malou kopanou. Naše jméno nás reprezentuje nejen jako tým, ale i jako skupinu lidí, kteří se nebojí vyjádřit své názory a hájit to, co je správné – na hřišti i mimo něj. Vždy bude naším cílem důstojně reprezentovat jméno klubu a hrát v duchu fair play. Spojuje nás přátelství, kolektivní duch a touha vítězit. Z toho pramení určité normy a hodnoty, které se snažíme prezentovat jak svým působením na hřišti, tak výběrem hráčů, kteří nás mají reprezentovat.

Jako klub malé kopané si moc dobře uvědomujeme, že z marketingového hlediska nemáme takovou atraktivitu jako jiné „masové“ sporty, zejména ty profesionální. Nicméně malá kopaná, neboli „malý fotbal,“ jak ji můžete nazývat, i když sport amatérský, získává s každým rokem stále větší oblibu. Česká republika je v této odnoži fotbalu z globálního pohledu velmi úspěšná. S tím je spojená i postupně se zvyšující angažovanost médií a zájem sponzorů. V rámci Brna jsme přesvědčeni, že jako FC Protest jsme si již vybudovali renomé etablovaného a úspěšného klubu, který má stále potenciál k růstu. 

Odmítáme stagnaci a místo toho usilujeme o neustálý růst. Po letech strávených v univerzitních soutěžích vstupujeme od nové sezóny také do mužské soutěže, avšak zároveň si přejeme zachovat naši účast v Univerzitní lize. Toto je pro nás cesta, kterou volíme, a aktivně hledáme finanční podporu, která nám usnadní tento růst a pomůže překonat finanční náročnost, která s tím souvisí. Celkově hovoříme o nákladech kolem +-40 tisíc korun za sezónu pro provoz obou našich týmů. Proto spouštíme tuto fundraisingovou kampaň pod názvem „Protestujte s námi za naše sportovní úspěchy!“ Proto nadšeně hledáme partnery, kterým by tato spolupráce mohla dávat smysl. Nejde nám o závratné částky. Oceňujeme jakoukoliv částku, kterou byste byli ochotni přispět. Za jakoukoliv případnou spolupráci budeme velmi vděční!“

Petr Kolík 
prezident FC Protest

Co Vám můžeme nabídnout?

Cokoliv, co bude dávat oběma stranám smysl!

Kde můžete být vidět?

Nabízíme několik možností ke zviditelnění. Online i offline.

Naše cíle na rok 2024

Jelikož chceme stále růst, máme několik cílů, které nám můžete pomoci splnit.

V případě zájmu o spolupráci nám napište na mail: 

fcprotestbrno@gmail.com

Děkujeme za Vaši případnou podporu a těšíme se na společné sportovní úspěchy a zážitky!
Sledujte nás, ať vám neunikne žádná novinka!